پناهندگی عراق

ستاره هالیوود آنجلینا جولی پس از لغو پرواز خود را از بغداد به دلیل آب و هوای بد دیدن نیمه خودمختار منطقه کردستان یکشنبه عراق.
پرواز آنجلینا جولی به اربیل شنبه لغو شد، گفت: Aurvasi پاتل، معاون نماینده از آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد. او آن را ساخته شده است وجود دارد یک روز بعد.
در عراق سازمان ملل وجود دارد و برای درخواست پناهندگی باید به آن رجوع کنید البته مدت زمان پناهندگی تا رسیدن به یک کشور اروپایی یا کانادا ، آمریکا و استرالیا زیاد بوده و حدود 3 تا 5 سال طول می کشد. متن زیر ترجمه ای کوچک پناهندگی می باشد برای اطلاعات کافی در مورد پناهدگی در این کشور با ما تماس بگیرید.

او پس از ملاقات با مقامات کردستان در فرودگاه اربیل، بازیگر با پناهندگان در اردوگاه سوریه در استان دهوک ملاقات کرد.
جولی - فرستاده ویژه برای آژانس پناهندگان - در بغداد ملاقات عودت عراق از سوریه و مقامات ارشد دولتی روز شنبه است.
او در مورد وضعیت پناهندگان سوری در عراق با هوشیار زیباری، وزیر امور خارجه در دفتر خود در بغداد، این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.
 جولی بازدیدکننده داشته است پناهندگان سوری در اردن پناهندگان سوریه به اردن پور

پناهندگی هند

آنها همچنین در مورد تلاش های دولت عراق برای پاسخگویی به نیازهای روزمره پناهندگان صحبت کردیم، بیانیه ای گفت.
زیباری جولی گفت که تعداد پناهندگان سوریه که درگیری فرار کرده اند به دنبال پناهگاه در عراق به 21،000 افزایش یافته است. بسیاری از آنها در حال حاضر در غرب استان دهوک شمال انبار و عراق زندگی می کنند.
زیباری گفت که نزدیک به 31،000 عراقی ها نیز از جنگ در سوریه گریخته و به کشور خود بازگشتند.
جولی همچنین با مقامات وزارتخانه های عراق می پردازد که با مردم آواره ملاقات کرد.
او به تازگی از اردوگاه های پناهندگان در ترکیه، لبنان و اردن بازدید به برجسته درد و رنج و نیاز به کمک های بشردوستانه بین المللی است.
در حالی که در اردوگاه پناهندگان Zaatari در اردن در روز سه شنبه، جولی، که خودش پرورش شش فرزند با شریک براد پیت، ترس ها و هراس ها صحبت کرد که کودکان یتیم بسیاری از آنها، در سوریه شاهد.
"من سپاسگزار به اردن و کشورهای مرزی برای صرفه جویی در زندگی می کند (از آن) که هستند در سوریه در حال مرگ هستم. این چیز فوق العاده ای است. ما تشویق جامعه بین المللی به حمایت از مردم در اینجا تا یک روز آنها به پشت خانه،" او گفت: است.
جولی، که نماینده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان آنتونیو گوترز در ماه آوریل منصوب شد، گوترز همراه در سفر به اردوگاه Kilis در ترکیه در روز پنج شنبه.
او قبلا یک سفیر حسن نیت برای آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد، انجام بیش از 40 سفر زمینه از طرف آن.
منبع http://edition.cnn.com/2012/09/15/world/meast/iraq-syria-angelina-jolie

More